Social Media Manager
v Realness

Hledáme Social Media Managera, který bude posouvat naše klienty v petfood, floristice, beauty a dalších odvětvích správným směrem. Tvým úkolem bude vymýšlení obsahu, plánování realizace, komunikace s tvůrci a klidně i odbavení kampaní. Natáčení profi videí a fotek řeší naši content creatoři. Ty budeš mít na starost jim sdílet nápady, zadání, feedbacky a následně publikovat a boostovat obsah. Práce je ideální pro ty, kteří nechtějí stereotyp. Dreamjob dnešní doby, ale musíš mít zkušenosti.

Zaměření klientů: petfood, floristika, beauty, zdravotnictví a další…

Zjistit více

Jak vypadá pracovní náplň
Social Media Managera?

  • spravuje klientům profily a kampaně na FB, IG, TikToku (klidně i X a LinkedIn)

  • víří nápady a tvoří s námi obsahovou strategii a content plán

  • dokáže sám zpracovat příspěvky z připravených assetů (základní úpravy)

  • náročnější grafiku a video umí zadat a vrátit k přepracování kolegům

  • řeší nastavení profilů, zvládá základní propagaci příspěvků (nic složitého)

  • komunikuje s klientem osobně/online o aktualitách, reportech, strategii

  • sleduje nové funkce, formáty a dění na sociálních sítích

Co je za nás must-have:

  • portfolio prokazující alespoň 2 roky zkušeností ze Social Media / MKT odvětví

  • Znalost prostředí grafických programů (Canva, Photoshop, CapCut apod.)

  • Sledování trendů, znalost formátů obsahu napříč FB, IG, TikTok

  • Samostatnost, flexibilita a online dostupnost – hlavně u remote práce

  • Kreativita, schopnost tvůrčího psaní i grafického cítění

  • Sebereflexe a schopnost přijímat i dávat konstruktivní kritiku

CV posílat nemusíš (ale můžeš), zajímají nás dokazatelné zkušenosti a praxe jako:

  • Vlastní portfolio – obsah, texty, videa, reklamy, které jsi dělal/a

  • Vlastní projekty, které měly přesah na soc. sítích - klidně i ty neúspěšné

  • Profily, které teď spravuješ včetně seznamu příspěvků/reklam (pokud jsou)

  • Jakékoliv další práce, které jsou blízko k náplni pozice

Co nabízíme?

  • Absolutní časovou flexibilitu pokud ukážeš spolehlivost a získáš si důvěru

  • Individuální rozsah spolupráce od pár hodin týdně po “full time” vytížení (IČO)

  • Ojedinělé kanceláře na Velkém náměstí v Hradci Králové + neomezený kafe

  • V případě potřeby ti půjčíme i techniku potřebnou k práci

  • Práce v užším přátelském kolektivu, který tě může posunout

  • Know-how k budování značek, social media strategiím i produkci obsahu

Máš na to?

Lorem ipsum

Jdu do toho

Máš zájem? Ozvi se

Pokud budeme na stejné vlně, dáme ti vědět.

Díky moc za tvůj zájem!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.